| SexGirl1921 a întrebat:

Voi pune o intrebare pentru fetele care si-au inceput viata sexuala. Fetelor voi va lubrifiati suficient? Citesc aici ca multe dintre voi acuza dureri in urma actului sexual...

Răspuns Câştigător
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Din ce am citit baietii nu au rabdare cu fetele.se suie pe ele si o baga.nu conteaza ca le doare sau nu simt nimic, ei se simt bine insa ma indoiesc ca ele simt ceva

10 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Pai cel putin pentru mine nu a existat durere.Depinde si de parteren si de cat de,, priceput '' este. Durerea este suportabila presupun.

| serendipity8300 a răspuns:

La inceput majoritatea fetelor nu se umezesc suficient. pentru prima data e necesar un lubrifiant doare mai putin.

| SexGirl1921 explică (pentru serendipity8300):

Nu neaparat. daca tipul stie sa o excite suficient nu e nevoie de nimic

| serendipity8300 a răspuns (pentru SexGirl1921):

Si nu e mai recomandat sa fie fata sigura ca nu sufera? nu am vrea sa fie traumatizata de prima data nu?

| Chrisstine a răspuns:

E nasol bah e nasolrolling on the floor

| EdwLo a răspuns:

De multe ori ele stau cu grija, cu teama, cu frica... si normal ca corpul lor nu mai lubrifiaza zona...

Cele mai multe care le vezi tu aici pe TPU ca au facut sex si au avut dureri ingrozitoare, nu au facut-o din placere...din dorinta lor. Ci probabil la insistenta iubitului, sau de dragu de a nu mai fi virgine sau o fac cu gandul ca in felul asta iubitul lor nu le va parasi.

Si de aici pentru multe si lipsa lubrifierii.

Btw, merci de fund, desi nu o meritam ( la intrebarea anterioara )

O zi placuta.

| EdwLo a răspuns:

Funda*

| SexGirl1921 explică:

Voi va" scuze

| SexGirl1921 explică:

Suficient"

| IULIAILICEA a răspuns:

Daca nu te"uzi" da, te doare...asta depinde si de baiatwinking