| bluesky a întrebat:

Voi sarbatoriti acum ziua indragostitilor, in 14 sau in 24 februarie?

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu o sarbatoresc pe 14, insa mi-ar placea si pe 24. Nu sarbatoresc si dragobetele pentru ca cele doua sunt destul de apropiate ca interval de timp si nu cred ca sunt potrivite doua cadouri, cel mai bine o singura data ori pe 14 ori pe 24.

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Nu pot spune ca o sarbatoresc, din moment ce si anul asta voi fi singura. Dar teoretic, eu o consider pe 14 februarie.

| DenisaAbdn a răspuns:

Cei care se iubesc sincer, o sarbatoresc in fiecare zi.

| pwp a răspuns:

Nici pe 14, nici pe 24 happy

| RoxAnana a răspuns:

Cand se poatelaughing oricum nu am cu cine...

| Anne24 a răspuns:

Eu as sarbatari pe 24 laughing) pacat ca n`am cu cine laughing

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru funda.

| Elena_8633 a răspuns:

Buna!
Se sarbatoreste pe data de 14., am fost de ajutr, funda?

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Pe 14 big grin mereu pe 14big grin

| bobo_1088 a răspuns:

Nu am cu cine sa o sarbatoresc ...asta e straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o sarbatoresc nici cand ca n-am cu cine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14:X:X
pacat ca nu am cu cine...
da sarbaoresc pentru altii...laughing)))parintii fac 11 ani de casnicie acum de valentine's day:X:X