| bluesky a întrebat:

Cand e ziua indragostitilor? 14 sau 24 februarie?

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

14 februarie. happy pe 24 sunt Dragobetele

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ziua îndrăgostiţilor e în fiecare zi pentru cei care iubesc de-adevăratelea.
Pentru superficiali şi maniaci după cadouri şi inimioare roz doar de dragul de-a fi "combinat cu cineva", pe 14 e sărbătoarea împrumutată de la "inteligenţii" americani iar pe 24 e sărbătoarea moştenită de la străbunii daci.
Salut.

| UninspiredName a răspuns:

Pe 14 ma...de ziua prietenului meu.tongue

| REDSQ a răspuns:

Ziua indragostitilor in ROMANIA : 24 Februarie
Ziua indragostitilor in SUA : 14 Februarie

| βέiiiβiii_5950 a răspuns:

14happy

| Madu2027 a răspuns:

14.

| CudiDaKid a răspuns:

14 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 febroarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu in Romania pe 24 februarie, in SUA este pe 14 februarie!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 14 pe 24 este abuleala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca pe 14.am si eu o intrebare.prietenul meu s-a despartit de mine fiind ca nu am vrut niciodata sa vb cu el fata in fata... ce sa fac sa ma impac cu... dar tineti minte un amanunt.sunt foarteeeeeee timidaaaa. ajutati-ma sa ma impac cu el.va rooog

| MATRIX77 a răspuns:

De dragobete
dar sincer sa stiu nici asta nu stiu exact cind e