| colin16 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de aproape un an doar pe mess si vorbim la telefon, intre noi este o distanta de 70 km, ne intelegem foarte bine si avem multe in comun, putem spune ca suntem impreuna dar daca nu ne-am vazut nu prea merge, urmeaza sa ne intalnim dar fiecare dintre noi crede ca dupa accea nu va mai fi nimic intre noi, ne este teama de intalnire, poate nu o sa ne mai placa, ne-am vaz si in poze si la web dar totusi este o retinere pentru intalnire. Credeti ca mai bine sa nu ne intalnim sau care este parerea voastra despre ce frica de prima intalnire? big grin

Răspuns Câştigător
| Ingerash_1940 a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa va vedeti deoarece pe urma o sa fii mai dureros...
Dar odata ce-ti place persoana in interior exteriorul tot o sati placa. crede-ma. Am trecut si eu prin asta. Stiu cum e. Succes.

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pana nu intreci virtualul, nu esti cu nimeni, esti practic singur.

| fabiola a răspuns:

Depinde ce vrei! Daca vrei o prietenie sincera, ramai la acest nivel, daca vrei o relatie sentimentala, de dragoste ...cu siguranta iti vei dori mai mult!

| thereforyou a răspuns:

70 de km. Si pe jos ai putea merge la ea. Intr-un an, nu ati fost in stare sa mergeti 70 de km, nici unul dintre voi?

| NuExista a răspuns:

Si mie mi se pare cel mai corect sa va vedeti. Daca vorbiti de un an de zile inseamna ca voi,chiar tineti unul la celalalt.winkingDu'te frate la ea,pana nu o sa creada ca nu tii la ea indeajuns sa o vezi macar.

Hai bafta, sigur o sa va intalniti, si o sa fie perfect.winking :*

| andrey910 a răspuns:

De ce sa nu mai fie nimic intre voi daca va intalniti? Profitati de faptul ca este o distanta mica intre voi...eu am o prietena si la fel vb pe mess si la telefon... dar distanta este de 400km.am vrea noi sa fie doar 70km...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și faceți cyber sex mereu. Virgin ești, virgin să rămâi, tată.