| anonim_4396 a întrebat:

Vorbim pe net 5 zile, totul ok, cand sa ne vedem...
Salutare! Am avut o experienta stranie cu o femeie, si nu e prima data cand o am: Am vorbit 5 zile pe whatsapp cu o femeie pe care nu o cunosteam, totul merge super ok timp de 5 zile, vorbim facem schimb de poze, vorbim si la telefon, si cand ne intalnim la o cafea, sa imi zica ca nu sunt genul ei si ca ii pare rau dar "nu a simtit nimic" si da mi se parea ok daca imi spunea asta FARA sa ma vada in poze si fara sa fi vorbit la telefon, dar ea stia bine cum arat, i-am trimis peste 20 de poze cu mine in diverse ipostaze, cu diverse frizuri si vestimentatii si mereu zicea ca sunt super dragut, la telefon zicea ca am voce frumoasa, si cand ma vede f2f spune ca nu simte nimic si putem fi doar amici, ce sa inteleg de aici? Mentionez ca nu am vorbit nimic deosebit fata de ce vorbisem deja la telefon, am si intrebat-o daca am facut vreun gest aiurea sau a deranjat-o vreo atitudine si a zis ca nu, ca pur si simplu nu a simtit ca poate fi mai mult de o amicitie, si ma intreb oare - Ce putea sa vada in fata si nu a vazut in 20+ poze plus conversatii la telefon de cate o ora?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca se plictisea si nu avea cu cine conversa, la fel si cu astia de pe tik tok care streseaza fetele la maxim, dar ele vor un like nu le pasa de tine sau vor sa faci un abonament pe only, numai fii disperat dupa ele, ele nu cauta nimic, ele deja stiu ce le atrage, au deja un crush

| Hammurabi a răspuns:

Ce înălțime ai?
Aia nu se vede în poze.

| AndreaDanci a răspuns (pentru Hammurabi):

E usor de dedus inaltimea din poze

| Hammurabi a răspuns (pentru AndreaDanci):

Tu cât zici că are?

| AndreaDanci a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu am poza cu el, dar poti sa te uiti la X factor si sa vezi ca nu e foarte inalt
Asta care a pus intrebarea e Radu Felipe, nu e el in poza de profil
Probabil tipa i-a dat jet cand si-a dat seama cu cine a pierdut vremea

| anonimuIl a răspuns:

Aspectul tău ca bărbat când te-a văzut în realitate.

| anonimuIl a răspuns:

Aia era urâtă că o femeie frumoasă nu caută bărbați pe internet.