| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Vrea sa faca cineva revelionul cu mine?

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Unde?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hai la mine in strainatate si o facem lata la un amic de-al meu ca sta cu prietena lui.

| Chimilica a răspuns:

Esti redus mintal, revelionul este in decembrie iar noi suntem in august. Daca nu ai pus intrebarea aceasta la misto inseamna ca esti un mare idiot, si daca ai pus-o la misto nu vad rostul. Pentru ce ti-ai facut cont? Eu stiam ca TPU este pentru a ajuta. Ai ramas singurel de revelion sau? laughing Fa o saritura de la etajul 9 b-) Apreciez asta b-)

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

La mine deja vine Pastele devil

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Daca dai coliva vin.

| Dumnezău a răspuns:

Da' parastas nu vrei sa facem?

| EstiFericitaSauTrista explică:

Din cate se vede mai sus 99 % sunt niste mistocari impocriti.

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Da uite acum stai ca vin sa nu pleci rolling on the floor)))

| Ziiziii a răspuns:

Da,normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Moartea happy