| anonim_4396 a întrebat:

Vreau foarte multe informatii despre sex.

Răspuns Câştigător
| Felix_Remus_1990 a răspuns:

Pai.e recomandat sa faci sex de la 18 ani ca atunci esti pregatita fizic si psihic.Mereu trebuie folosit prezervativul, pentru protejare impotriva bolilor cu transmitere sexuala.Sunt trei tipuri de sex:1)Sex vaginal 2)Sex anal 3)Sex oral.
Sexul vaginal:barbatul introduce organul masculin(penisul) in organul femeiesc(femeiesc), urmat de niste miscari de introducere repetate si diferite pozitii.Sex analtongueenisul este introdus in anus(fund).Sex oral:Femeia suge sau linge penisul si barbatul o linge.Acuma mai este masturbare care se poate reciproca.La barbati cu pumnul formezi un fel de tunel in care introduci penisul si faci miscari de sus-jos sau cu diferite obiecte ca de exemplu perna.La femei, se poate face cu degetul, vibratorul sau dildau. Sper ca ti-am fost de ajutor.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Citi ani ai?

| creata201011 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru creata201011):

De ce nu? De curiozitate drăguțo.

Răspuns utilizator avertizat
| Striker14 a răspuns:

Citeste pe net

| Anonymous999 a răspuns:

Google search