| Pixxie_9304 a întrebat:

VREAU RASPUNS URGENT! O mica mare problemabig grin Ce i-ati raspunde unui baiat care va roaga ff frumos sa ii faceti laba in baie? Funda pentru un raspuns destept:X

Răspuns Câştigător
| Irinna a răspuns:

I`as spune sa mearga sa`si faca singur, sau sa mearga sa gaseasca pe altcineva.
Acu cred ca depinde daca sunteti impreuna de maxim 1 an(atunci cred ca trebuie sa accepti).

30 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Daca nu vrei spune NU! Daca e destept intelege!

| Sara2 a răspuns:

I-as face o laba peste fata happy

| LaraDésire a răspuns:

Da tu nu stii ce sa raspunzi? Ti.ar face placere? Atunci go ahead si spune.ne cum a fost smug

| ionut7782 a răspuns:

Pai stai putin nu vrei nici sex nici laba pai ce dracu el traieste cu o papusa? sa fim seriosi nu ti se pare ca esti cam severa.pai eu in locul lui eu ti-as da papuci din prima? in plus apreciaza gestul ca te roaga frumos nu iti impune deci e baiat super daca face chestii de genul.asa ca macar daca nu vrei laba faceti si voi dragoste. e ceva normal sa isi doreasca una sau alta.

| christinebubu a răspuns:

laughing
daca ar fi un necunoscut, sau un amic, prieten, coleg, ruda(doamne fereste) l-as palmui klumea si as pleca.
acum. daca e iubitul nu stiu ce sa zicblushing laughing
depinde si de baielaughing
daca e acasa.sau la scoala.sau la vreun local

| melyyy a răspuns:

Te roaga frumos? hmm. cam cum ar suna? te rog foarte frumos numa' sa-mi faci si mie laba? laughing doamne! trimite-l la plimbare!

| misu a răspuns:

Are mainile rupte? e dezaxat...scapa repede de el

| membrugirl2010 a răspuns:

As spune NU, logic, mi se pare un lucru urat, f. pervers.

| BeBebuu a răspuns:

Ias spune:Mai baiatule, du-te la matha sa iti faca laba! si cu o palma bineinteles:dlaughing)

| traficanta a răspuns:

Iesi in rasa matii rolling on the floor)) asta i`as spune laughing))

| Shine a răspuns:

Buna! Ai doua variante:
1. Il refuzi!
2. Daca il cunosti de mult si ai mai mult de 17 ani, ii spui ca si tu vrei placere asa ca, sa faceti sex in loc de o labuta in baielaughing
Sper ca te-am ajutat!:*
P. S: Nu uita de prezervativ (preferabil cu diferite aromehee hee!

| Shine a răspuns:

Deci sa inteleg ca se gandeste si la sex desi tu nu vrei. Si mai vrea si o laba.Profitorul.laughing Eu l-as pune sa doarma pe presul din fata usii sa nu-i mai vina in cap prostii cu tine. Auzi la ellaughing si sex si laba. Dar el nu se descurca singurel?

| Shine a răspuns:

Atunci fugi repede la un nonstop si ia unul ca vad ca tipu nu se oprestelaughing

| Jesss a răspuns:

rolling on the floor) Cat de handicapat sa fi sa intrebi asa ceva rolling on the floor?! Sa i-o frece ma-sa, cum au spus mai multi nu te lasa injosita de labagii, cel mai potrivit adjectiv rolling on the floor

| abc123_5207 a răspuns:

E foarte scarbos, nu ai de ce sa faci asta, nu te injosi!

| Byuska a răspuns:

Azi iti cere sa ai faci laba maine cine stie ce iti mai cere

| Papusik_4304 a răspuns:

Ii spui...: mai baiete ce zici, iti dau o poza cu mine si dai fuguta repede in baie, hai ti'ai activat bluetoothul?

| SlowLikeSnow a răspuns:

"Ai facut prea multa singur si ai mainile pline de basici?raised eyebrows"

| ofataoarecare_2381 a răspuns:

Da tu nu poti sa. ti faci singuri nu ai maini sau cethinking care e problema daca nu ai du-te vezi la magazin poate gasesti pe acolorolling on the floor nu accepta cum sa te intrebe asa ceva ala vrea sa profite de tine.

| chocolattee a răspuns:

I-as spune "mama da ce vise scarboase ai! freac-o la rece in continuare, dar fara sa te uiti pe facebook'ul meu"laughing

| IIIx333III a răspuns:

I-as spune:

Pisi... du-te si roaga-l pe nenea WC sa iti facawinking.

| TeIubesC_3871 a răspuns:

Doamne e nebun? acum pe bune... spune-i NU din prima nu te lasa injosita de totii fraierii...iti dai seama ca daca faci asta el va spune la tot orasul sau satul in care lokuiestino talking

| TeIubesC_3871 a răspuns:

Pai uh...chiar vrei sa i`o faci ca daca nu ii ziceai pan` acum nu stateai sa te gandesti... trezeste fat`o nu tot ce zboara sa manaka

| andreibubu2 a răspuns:

Fai dar ia-ti prezervativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:O:O:O Un raspuns scurt, clar si la subiect: "FUCK YOU" ii zici si gata! sfatul meu este sa Nu te injosesti! sper ca esti destul de mare sa intelegi ca vrea doar sa profite! Good Luck! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si fete care fac acest lucru, va zic din experienta, dar dupa una mica urmeaza si sex bineinteles, aia e doar ca un joc.acum depinde cum va intelegeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai tupeu sa eu si sugihappy

| Pixxie_9304 explică:

Da da, dar ma roaga frumosr de cateva zile si nujt, ne cunoastem de mult si a zis ca e placerea mai mare daca face asta o fata. A zis ca daca nu vreau nu se supara daca vreau sex si eu nu prea vreau nici una nici alta.

| Pixxie_9304 explică:

Shine, little problembig grin Nu am pres la usabig grin