| adelinaaabubulina a întrebat:

Vreau sa al recuceresc pe fostul meu iubit...cum pot sa-i dau una la suflet prin cuvine?

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu poti sa faci asta. trebuie sa il recuceresti prin altceva decat simple cuvinte. fa gesturi prin care el sa vada ca tu inca tii la el. si nu fii egoista sau fitoasa sau ingamfata.aratai ca il iubesti sincer.happy\

daca el simte ceva pentru tine si acum se va intoarce la tine, iar daca nu nu. din pacate asta e.trebuia sa iti dai seama inainte sa il pierzi

daaaar daca nu se mai intoarce la tine. cupleaza-te cu un pr de al luibig grinlaughing sa vada ce a pierdut

Răspuns utilizator avertizat
| adelinaaabubulina explică:

P.s este impreuna cu alta...