| Oanna07 a întrebat:

Vreau sa imi provoc si recuceresc fostul iubit. Ceva metode?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Buna,

As vrea sa stiu de ce tii neaparat sa il recuceresti?!
Este asa de important pentru tine sa te intorci obsesiv la acelasi baiat, sau pur si simplu altul nu te-ar accepta asa defecta?

Incearca sa cunosti alta lume, alte locuri si mai ales alte... "marimi"!

Te rog mult sa nu incerci sa fortezi niciodata vointa si excitatia unui barbat, s-ar putea sa te alegi cu cel mult o felatie de proasta calitate undeva la coltul blocului si dupa ce termina fumeaza o tzigare si scrie pe peretii blocului cu font de 76: "OANA e c oo rva si suge pe interes!".

Mare atentie si la varice!

Succes!
GRAB

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Păi da, te îmbraci sexy și atunci nu-l vei recupera, ci îl vei provoca la sex, probabil.

Dacă tu te impui așa, nu are niciun rost. Având în vedere „treaba", nu sunt sentimente la mijloc și nu se pune problema de o împăcare serioasă.
Posibil o viitoare aventură.

| igrek a răspuns (pentru h3r):

Bine zis.

| lexybelle a răspuns:

Poti sa ii faci in ciuda cu altcineva, apoi cind el nu va mai rezista va puteti impaca.

| U2NRutgQi2000 a răspuns:

Eu sunt baiat si te invat ceva ce nu poate da gres: flirteaza cu un prieten comul de fata cu el si sa nu il bagi in seama pe iubitul tau dar sa fii imbracata sexy