| Xbam a întrebat:

Vreau sa am profilul de facebook public adica l-am facut privat de mai mult timp sa mi vada totul doar prietenii,dar acum vreau sa mi se vada totul pentru fiecare si nu mai stiu cum sa fac ca de exemplu ca la fotografia de coperta vreau sa fie totul sa mi arate"distribuit pentru:public" cum fac, va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| LineGuide a răspuns:

Trebuie sa intri la setarile de securitate, si sa iti faci profilul ca fiind public. Posibil este si de la setarea pozei de copetra, si acolo setarea se gaseste prin zoom pe poza, si selectarea din dreapta sus a profilului de securitate dorit.
Mult noroc!