| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma! Am profilul de Facebook privat si vreau sa il fac din nou public. Unde sa dau? Am incercat peste tot si nu merge... funda da numai ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Profil public. Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy da click pe PERSONALIZAT ->si aici la Vizibil pentru alege ->Toata lumea ->click pe -> salveaza setarea
Enjoy! Ai profil Public!

| Bondarel99 a răspuns (pentru neluL):

Asta e problema ca acolo la Vizibil pentru imi apare doar "Prietenii prietenilor","Prieteni","Specific people or lists" si "Doar eu", orice as da tot privat e.Chiar nu stiu de ce nu merge, am rascolit tot internetul ca sa gasesc ceva si degeaba...

| neluL a răspuns (pentru Bondarel99):

Vizibil pentru "Prietenii prietenilor"-> asta inseamna toata lumea! Scuze daca nu m-am exprimat incat sa fiu inteles! Deci alege "Prietenii prietenilor" si este OK.Toata lumea iti poate vedea profilul. Daca vrei lasa-mi link de la facebook-ul tau si eu iti fac un print screen ca sa vezi ca am intrat pe profilul tau.