| aleza21 a întrebat:

Vreau sa fiu penetrata de 3 barbati. Ce parere aveti? Am primit propunerea asta chiar ieri.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. Oare mai contează părerea noastră, atâta timp cât tu ai primit astfel de propuneri? Eşti pe un drum greşit dacă ţi s-a propus aşa ceva. Cum eşti considerată de ceilalţi?

pa, pa.

19 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Parerea mea este ca esti o c.rva.

| Pho3nix a răspuns:

Doar 3?

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Hmm ai primit propunerea astalaughing cum se face ca eu nu am primit-o niciodata? aaaa stai ca m-am prins diferenta dintre mine si tine este ca tu esti o c*r*a cine ti-a facut propunerea stie exact cu cine are dea facelaughing cum zice si noktambul fa-o cu 5 laughinglaughing mai conteaza 2 in pluslaughing

| noktambul a răspuns:

O parere foarte buna. Am o singura nedumerire : cum vei alege pe cine si cum sa-ti penetreze orificiile lasate de la natura? Si de ce trei si nu cinci barbati?! La urechi si nari nu te-ai gandit?

| OzVrajitorul a răspuns:

Pai in primul rand este alegerea ta. viata ta. problema este daca esti pregatita fizic pentru asta psihic cred ca esti. sa nu te afecteze mai incolo deciziile pe care le iei acumwinking

| ionica56 a răspuns:

Sa stii ca am mai vazut eu cativa doritori. Vrei sai chem?
Sincera sa fiu daca vei face asta vei fi arata cu degetul pe staradaaa si Vor zice: Uitati penetrata.Cur_a
E viata ta.Corpul tau. Fa ce vrei.

| SEAL a răspuns:

Pe rand sau toti odata?

| blaa a răspuns:

Nu-mi pot imagina ca esti fata.ma rog.la c.rve le mai place asta dar totusi nu cred ca ai trait intr'o fam de oamei perversistraight face, you choise...raised eyebrows. ciudat'olaughing

| Eva a răspuns:

laughing laughing laughing
Am avut rabdarea si curiozitatea sa-ti citesc toate intrebarile si am ajuns la concluzia ca faci misto de noiwinking

| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

Faci ce vrei...adica daca te simti in stare fa-o, viata ta nu depinde de raspunsurile noastre.,,

| Haddy a răspuns:

Doar 3 soro`? Eu zic ca e prea putin pentru tine.macar 7-8.sa simti si tu ceva.happy

| amalia_4709 a răspuns:

Fa-o. e foarte smecher.si eu am facut asahappy

| Andrei777 a răspuns:

Mi se pare total aiureawinkingcel mai bine e 1 la 1 mereu parte in partelaughing

| nuku a răspuns:

Eu zic sa faci un film! uite asa ajungi si tu vedeta... porno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai nevoie vino la mine ca n-ai nevoie de 3 barbati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Vasile Treibarbati, ne cunoastem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu are cine...ma anunti pe mine rolling on the floor am eu vreo 2-3 tovarashi, daca vrei mai mult.sunt toata gasca rolling on the floor si te penetram pana iti intoarcem curu ca pe cioraprolling on the floor imi dai un mesaj!

| Cupcakee a răspuns:

Frate da cati ani ai am incercat sa iti citesc intrebarile da uh chiar iti bati joc de noi RUSINE DINU PATRICIU

| biliboy a răspuns:

Daca ai stat si ai meditat putin, si daca si tu esti de acord e ok.
daca nu te-ai gandit deloc inseamna ca ai o problema.ESTI BOLNAVA. consulta un psihiatru