| Eleneutzae a întrebat:

Vreau sa imi iau permisu sad. ce trebuie sa fac?

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sa tio tragi cu politistu, asa si lo luat verisoara mealove struck

| Dash a răspuns:

-Trebuie sa te inscrii la o scoala de soferi
-Acolo vei face ore de condus (in functie de categoria pentru care vrei sa iti iei carnetul)
-Api va trebui sa dai un test cu intrebari din legislatie (vor fi 26 de intrebari si ai voie sa faci 4 greseli, la a cincea ai picat)
-Si examenul final consta in 20-30 de minute de condus cu un examinator in masina, el va hotara daca iti da permisul sau nu.

| DEBrown a răspuns:

Faci un blowjob la instructor, daca ai postat la categoria asta. Asa banuiesc.

| devilll a răspuns:

Mergi la cursurile de teorie
ajuta mult.
bafta!

| Merry24 a răspuns:

Inscriete la scoala de soferi, vei face 30 de ore de condus si cateva de teorie, ia-ti cartea de la editura national si mai este o carte de la dan teodorescu care e cea mai buna si cand esti pregatit intra pe siteu www.drpciv.ro si lucreaza mult acolo.

| BDorin a răspuns:

Te inscrii la o scoala de soferi, platesti taxa de inscriere, iti scoti cazierul, iti faci testul medical, adaugi cazierul si testul medical la dosarul pentru scoala de soferi, absolvi scoala de soferi, te duci si te programezi pentru examen (o sa iti fixeze o data pe care trebuie sa sustii examenul practic) pana la aceea data trebuie sa fi admisa la proba scrisa (examen sala). Trebuie sa raspunzi la minim 22 intrebari pentru ca sa treci de sala... Dupa ce iei sala, te prizinte pe data programata pentru examenul practic. Efectuezi traseul si ce te pune examinatorul, si, dansul iti zice rezultatul si greselile, Admin sau Respins. In cazul in care iti zice respins (fie sala, fie examen practic) trebuie sa astepti 15 zile pentru o noua programare. Pentru a intra in examenul scris (sala) trebuie sa platesti o taxa de 5L (primele 3 programari) dupa care taxa creste. Scoala de soferi e valabila un an de zile. Adica timp de 1 an poti da examenele.

| ByaNot4youu a răspuns:

Pai ca tot ai postat intrebarea la categoria asta.
Sfatul meu este sa te **** cu instructoru'

| yomisam a răspuns:

Sa inveti sa conduci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci la o scoala de soferi

| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Sa inveti