| alex1aki a întrebat:

Vreau sa sarut o fata dar nu stiu ( adica teoria da ) dar nu stiu cand sa o fac si cum sa incep.
Cum sa fac sa nu stie intentia sa sa o afle in timp ce sa intampla
+ Cum sa il fac mai placut sarutul

4 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Nu este un timp anume cand sa o saruti. O saruti cand esti pregatit, la finalul unei intalniri, poate cand va intalniti pe undeva sau cand petreceti timp impreuna. Totul trebuie sa vina de la sine. Pur si simplu la inceput te aproprii usor de ea si te uiti in ochii ei 5 sec apoi incepi sa o saruti si iti muti privirea la buzele ei. Asa o sa para mai romantic. Baftawinking

| vocea a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=wprE8CZM-As
succes sa fie pasional vezi in lick succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'' Teoria ca teoria, practica ne omoara! '' corect nu? Eu una, am incredere in tine ca vei sti cum si cand, si ca va iesi bine.

| Waffen18 a răspuns:

Cauta pe net cum se saruta ca nu putem sa-ti demonstram. Cat despre cand s-o faci si cand sa incepi e simplu, daca esti la prima intalnire cu ea si s-a simtit ok ar trebui sa o saruti pe final, chiar daca ti-e frica si iti vin tot felul de chestii in cap in acel moment trebuie sa o saruti, incet si finut, nu te duci repede spre ea si o saruti 2 secunde