| theodutzza12345 a întrebat:

TPU vreau sa stiu si eu teoria la sarut

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| luniii a răspuns:

Nu exista teorie.Mie mi se pare o prostie! Nu poti sa iti faci un plan gen:"Cand ajung in drptul lui ma uit in ochii lui, dupa il iau de mana, etc." tot ceea ce faci trebuie sa simti nu sa planifici de dinainte.Regula asta se aplica si in dragoste si in sex si unde vrei tu.

| Brâncuşi a răspuns:

Trebuie sa fi relaxata sa ai incredere in tine, si totul vine de la sine, nimeni nu s-a nascut destept cu timpul inveti, succes.

| Fartie a răspuns:

Matzo, sarutul nu se planifica el vine de la sine, din dragoste, nu faci antrenament sau ceva. FUNDA?