| Danysan a întrebat:

Vreau sa stiu ce calitati ale unui barbat ar atrage o femeie?

Răspuns Câştigător
| LikeARollingStone a răspuns:

Pai o sa iti spun din punctul meu de vedere, ca vad ca ti-au raspuns numai barbati la intrebare. laughing
1. sa fie amuzant
2. sa fie atent (nu neaparat cadouri, ci un cuvant frumos spus la momentul potrivit e mai mult decat perfect)
3. sa fie sensibil
4. sa faca in asa fel incat femeia de langa el sa se simta protejata
5. sa fie destept/istet/inteligent
De calitatile fizice nu o sa vorbesc, pentru ca, pentru mine nu sunt atat de importante... happy

9 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Sensibil, respectuos, atent, darnic, sincer, fidel si ce e cel mai important sa fie iubitor.

| RAY a răspuns:

Statul social, stabilitatea, romantismul, protectia, dar cel mai important sunt banii

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa nu fii prost si sa incerci sa te descurci in orice situatie, sincer, punctual, iubitor de copii

| grab a răspuns:

Calitatile atrag, nu atrage. asta unu la mana.

si doi la mana, nu exista retete, exista doar incercari si sanse pe care ti le joci pe un fond neuro-chimic. daca intre voi exista macar un gram de chimie restul depinde doar de voi cat de sinceri sunteti.

de asemenea femeia este numai gauri si carne moale si are nevoie mereu de ceva care sa o intareasca si sa o umple.

umple-o cu atitudinea si barabtia ta mereu cand esti cu ea, incearca sa fii barbat nu un prost care aplica pe femei vomele scrise de smecheri care prostesc fraieri gen Pera Novacovici and friends...

So... just be a MAN!

| JustStitch a răspuns:

Pe mine ma atrage sufletul fetei si nici decum aspectul fizic

| Antyss08 a răspuns:

Degeaba întrebi și primești răspuns, că te creezi ca un "fals" de personalitate...
Sigur pe felele le atrage băieții care nu-și dau seama singur ce trebuie să fac.

| LinaCobarstean a răspuns:

Increderea si inteligenta cred ca sunt cele mai sexy calitati.

| DatesIonutCatalin a răspuns:

Femeile adora ca un barbat sa le ofere cadouri sa li se spuna Te iubesc.Sa mai fie si ea sarutata din cand in cand, si vor ca tu sa nu fii gras asta-i tot.

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru DatesIonutCatalin):

Atata tot, inseamna ca nu are cine stie ce asteptari de la tine. sotia mea nu m-ar accepta in halul asta