| Anablondyi a întrebat:

Vreau sa stiu ce jocuri interesante si captivante pentru fete sunt online laughingadica ma refer cum joaca baietii metin2 sau prototype prostii din astea online laughing) si ei au varste cuprinse intre 8 si 19 anilaughing ce jocuri de fete sunt tot asa cu nivele ...mai interesante pentrru 17-18 ani big grinbig grin rasp cel mai bun ae funda:X:X

2 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Pai te poti juca Naruto Shuppiden Storm 2 poti sa alegi ori ce caracter din naruto shuppiden fata sau baiat

| Schoompika a răspuns:

IMVU dar trebuie sa-l descarci
kaneva
frenzoo
free relams
sper ca te-am ajutat!