| patrat8888 a întrebat:

Ma plictisesc de moarte..nu stiu ce sa mai fac(pe PC ma refer). m-am cam plictisit si de Metin2 si CS...ce as putea sa mai fac pe pc? Adica jocuri interesante online sau chiar un metin2 interesant...

6 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Triburile,fotbal manager...
Sau descarca ceva.Cam ce genuri de jocuri iti plac? Sa iti dau exemple de jocuri.

| RobyTheWest a răspuns:

Doamne la tine jocurile alea au fost singurele laughing doamne mai bine nu le postai ca sunt de tot rasul...Vezi Cabal, Wow, League Of Legends, Tera...Toate sunt online, mai e Farcry, Assassin Creed, poti gasi sute de jocuri ca sa-ti placa dar chiar CS si MT2 laughing astea sunt jocuri de copii de aproximativ 7-10 ani.

Succes!

| Alinaaa17 a răspuns:

Mai lasa PC-ul. mai bine citesti o carte. Nu ai sa te mai plictisesti.

| Wistler a răspuns:

Incearca Left 4 dead 2 online sau San Andreas Multiplayer.

| TPUanonim a răspuns:

Fa-ti frate cont pe Battlefield Play4Free es super jocu mult mai bun ca cs sau panarama de metin(o detest) si ia-ti jocu de pe situ lor (e gratis) poti sa iti alegi caracteru lunetist medic assult mecanic si play GAME (la fel si armele si costumatia variaza o alegi tu)

| hdahdahda a răspuns:

Pretenas 3 litere WOW sau world of warcraft sau metin 2 vibe