| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa va intreb si eu ceva... imi place de un baiat. dar nu stiu daca si el ma place... realitatea este. ca el cand se uita la mine zambeste. si cand suntem in curtea scholii numai la m se. uita. straight face oare.straight face? ma place sau nu? astept raspunsuri :X multumesc frumos. kiss la voi

2 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Daca se uita cineva la voi si va zambeste, gata va place? Pai intra in vorba cu el, ca daca doar se uita si iti zambeste asta nu inseamna nimic...

| ////////////// a răspuns:

Desigur ca te place daca te priveste intensiv, cum ar fi sa-i trimiti o scrisorica cumva, prin cineva? nu te da batuta daca-l placi, fa-l sa fie al tau, bafta.