| EduardPaul94 a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu o fata .pe care o plac dar problema e ca ea e clasa a 8-a si eu a 11-a .despre ce ar trebui sa vorbesc cu ea?tinand cont ca e mai mica si e si mai rusinoasa de fel?dau funda pentru cele mai utile sfaturi.o seara buna

2 răspunsuri:
| raduraduu a răspuns:

Stai linistit ca in ziua de azi fetele de pe a8a aproape ca stiu mai multe despre relatii decat fetele de liceu. Si ma mir cum de pui intrebarea asta avand in vedere ca tu esti mai mare decat ea. Eu de obicei am probleme cu fetele mai mari decat mine.

| vangheliss99 a răspuns:

Uite frate, eu am doar 12 ani si is in a 6-a. da poate te pot ajutaa. In primul si in primul rand nu iii spune direct catzi place de ea, ia-o cu usurelul cu complimente, oo da varsta nu cont, acum ca ii mai mica cu 2-3 ani nuui nimica, asa deci ii faci complimente gen: ai ochi frumosi astazi ai un par frumos etc. apoi cand ajungi la un stagiu mia avansat ii faci complimentul asta facut de mine ok : sti, tu esti ca un strop de apa ce curge prin alemele sentimente, sti mereu cand ma uit la tine parca as vedea un inger. stiu ca pare cam ciudat da s-o iei in serios ok, vezi daca rade inseamna 1. i-a placut si vrea sa ascunda asta razand pentru. ca ii rusine, 2. crede ca ai facut o gluma, da eu cred ca o sa fie 1 varianta, apoi mia vorbitzi tot asa cu complimente si vine stagiul al 2. Atacullaughing, primul atac va fi: vrei sa vi cu mine la un suc> fac eu cinste, ea spune da ii bine, spune nu... inseamna cai cam naspa, asa la scut vorbitzi despre voi chesti din astea, apoi nu stiu mai inproviseaza si tu, eu te ajut acum cum pot adicaa pana la urma am doar 12 aniLhappy. Dacami mai vin ceva idei romantice o sa mai scriu aicea ok. Funda? plz. si ia in serios ceam zis.