| maka a întrebat:

Vreau sa-i fac o declaratie de dragoste unei colege de clasa! Tinand cont ca suntem "prieteni" foarte apropiati, ce ar trebui si cum ar trebui sa-i zichee hee?

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Te duci si-i zici exact ceea ce iti trece prin cap in momentul respectiv, fara texte invatate pe dinafara de pe diferite site-uri! Fi original, reflecta-i exact ceea ce gandesti, fara a imprumuta diferite texte folosite de toti imcapabilii! Baftawinking.

soothe
| soothe a răspuns:

"Draga mea, sa stii ca sunt foarte indragostit de tine!" - ii spui incet in soapta si intamplator in mana stanga sa ai un trandafir rosu, cu tija lunga!

| georgiana_5779 a răspuns:

Ca este cea mai speciala persoana, din viata ta, ca fara ea nu ai fi nimic, ca vrei sa o ai langa tine si ca e prima persoana din viata ta care te face sa te simti deosebit. vreau fundita si succes

| puiuc a răspuns:

Cea mai buna declaratie de dragoste e sa ii spui ce te atrage la el ce iti place ca face. Daca crezi ca suna aiurea nu te dezamagi pentru ca nu e asa e cea mai frumoasa declaratie si e pur adevar si asa o sa devina o foarte frumoasa declaratie de dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Asta e partea cea mai frumoasa din viata... Prima declaratie de dragoste. Aveam 18 ani si nu am pregatit-o de acasa, am zis ce mi-a venit si a iesit...
"Stii... Stii.(cred ca de 5 ori am zis Stii) Fara____ Fara____ Fara iubirea ta sunt un prost si astept sa mi-o oferi. "
Daca ii zici ce simti are mai mult farmec decat o poezie invatata. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Declaratia de dragoste nu e nimic mai mult decat o exprimare in cuvinte a ceea ce simti. E o prostie sa ceri ajutor pentru asta.
"nu mai exista dragoste, doar bestii in calduri"? urat! ce-ar mai fi dragostea, fara imaginatie si pasiune? ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau o declaratie pentru un coleg.

| andrei1555 a răspuns:

Ii spui cu dragoste:te iubesc si ii dai un trandafir rosu.

| -Biia băăă- a răspuns:

Ei... o declaratie. dar ea macar se uita la tine? mai bine incepe cu inceputul. te apropi de ea vorbesti cu ea.fi ntural. apoi ii spui sentimentele thale fata de ea.si vei afla daca ea crede la fel ca thu.