| Anyella25 a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje in care sa il pun pe fostul pe ganduri si sa il fac sa se intoarca la mine. ( i-am gresit si imi pare rau, chiar il iubesc mult ). Am facut-o si cu el si amandoi eram virgini. Ajutati-ma, va roog, dau funda sad

Răspuns Câştigător
| Kymbey a răspuns:

"Hei iubitule mi-e foarte dor de tine si imi doresc din sufet sa ma ierti. Imi e dor sa te sarut, sa te ating. sa te simt. Te rog. Iarta.ma si haide sa ne mai dam o sansa... Hai sa avem un nou inceput si sa trecem peste ce s-a intamplat... Nu pot sa ma gandesc ca as putea fi cu altcineva. Viitorul meu nu pot sa mi-l inchipui fara tine. Cand ma gandesc la viitor ma vad langa tine. In bratele tale spunandu.mi ca ma iubesti! Te iubesc! " sper sa iti fie de folos. incearca sa ii spui ce simti tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kymbey):

Sunt sigur ca doar a copiat textul si i l-a trimis si nu mi se pare corect ca isi caut o rezolvare aici, cu atat mai mult raspunsul tau...

| Kymbey a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur enorm ca tu crezi ca eu am copiat textul acela de undeva. Asta imi da de inteles ca am o imaginatie bogata si ca stiu sa pun cuvintele acolo unde trebuie ca sa iasa ceva. Daca pe tine te deranjeaza ca am incercat sa o ajut, asta este strict problema ta. De obicei oamenii care cauta raspunsuri aici. Vor sa auda ceea ce ei intreaba nu. Daca vreti sa ii ajutati bine. Daca nu, nu cometati aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kymbey):

Eu ma refeream la ea nu la tine. Despre ea spuneam ca sunt sigur ca a copiat text-ul si l-a trimis. Ceea ce nu mi se pare corect. Este strict vorba despre ea si el. Ea trebuie sa-i trimita mesajul cu ce simte ea, nu sa-i scrii tu. Ii puteai da niste sfaturi, ce sa scrie mai exact. Ajut-o dar ajut-o cum trebuie!winking

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa accepti ideea ca nu exista mesaje sau vraji care sa-ti aduca fostul iubit inapoi!
daca i-ai gresit, inseamna ca te-a parasit pe bune si nu prea ai ce-i face. Invata din greseli si pe viitor nu le repeta, ca sa nu suferi din nou.
Din pacate, ajutor nu poti primii de nicaieri, sigura ti-ai distrus fericirea!