| mariatudose a întrebat:

Vreau si eu o declaratie de dragoste. multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Cuvintele sunt vii declaratia de dragoste o sa o ai cand poti sa le simti nu doar sa le citesti..sorry

| Azµre a răspuns:

Frumoas-o îți ochii ala de negrii, că atunci când stau cu capul în poala ta, îmi par că ochi tăi andâncii sunt izvorul din care tainic curge apa, peste munți, peste văi și peste șesuri, așa-s de negrii ochii tăi, iubita mea!

| dragos9234 a răspuns:

Te iubesc!

| Firetears a răspuns:

Iti trebuie declaratie de dragoste?
Cred ca doar cateva cuvinte spuse din inima valoreaza mai mult decat un text, de pe internet! happy
Asa ca lasa inima sa vorbeasca si o sa fie bine!

| NELLSON a răspuns:

Eu te iubesc
Te ador
Iubirea vieti mele
Cand te vad cad jos
Mor dupa tinee

Pentru, Tovaras Elena Ceausescu rolling on the floor))))))))))

| GoodLuck10 a răspuns:

Te iubesc!

| mykids a răspuns:

Tu esti lumina penisului meu
C***a care nu se satura niciodata
Vino mai aproape sa o mai facem odata
Ca sa vezi ce te iubesclaughing))))))

| NINAdancer a răspuns:

Lasa.ti inima sa vorbeasca si spune.i exact ceea ce simti. si sunt de acord cu Firetears, cuvintele spuse de tine valoreaza mult mai mult decat un text pe pe internet!winking