| PisicutaMiauMiau69 a întrebat:

Vreau și eu cea mai buna declarație de dragoste, dau funda.

Răspuns Câştigător
| GeneviveJ a răspuns:

De ce nu incerci sa iti dezvolti capacitatea de creatie? Sigur te pricepi la asta si nu ai nebooe de ajutorul altora pentru a face o declaratie! Sfatul meu e sa cauti carti frumoase de dragoste care sa iti dezvoltatea imaginatia, poate te uiti si la un film romantic, citeste poezii, incearca sa iti folosesti cunostiintele proprii sau cele acumulate pentru a crea o declaratie pe care tu o sa o simti cu adevarat si sa o traiesti in momentul in care o scrii! Trebuie sa pui suflet si sa te implici! Te vei simti mult mai bine stiind ca e ceva ce vine din inima ta happy

| GeneviveJ a răspuns (pentru GeneviveJ):

Scuze ca am scris foarte superficial si gresit, eram grabita happy

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Trebuie sa vina de la tine, daca vrei inspirație citeste scrisoarea lui Marius pentru Cosette.

| ibaal a răspuns:

Cea mai buna declaratie de dragoste vine din interior. Tu ar trebui s-o verbalizezi tinand cont de ce simti happy
chiar daca sunt cuvinte putine!