| Yousosweet a întrebat:

Vreau si eu o melodie care sa aiba niste versuri in care sa zica despre o fata care place un baiat si el place o alta fata sau pe o prietena de a ei. Funda! In romana preferabil, dar nu conteaza!:*

7 răspunsuri:
| russyy a răspuns:

Bambi.doi ochi caprui

imi plk tare mel asta:-

| Annemari3 a răspuns:

Pai... incearca Blaxy Girls- E vina mea sau ma rog...multe dintre melodiile lor sunt asa

| utilizatorull a răspuns:

Spune-i in fata ce atat?! pari penal daca faci cu youtube etc.winking

| alinamaimihai a răspuns:

Puya -vreau sa te sun

| Yousosweet explică:

Nu maaai...eu nu vreau sa ii spun lui asta... vreau sa ascult o melodie in care sa fie vorba despre asa ceva.

| parbrizulspart a răspuns:

Sau mai e o melodie da cam trista florin chilian chiar daca big grin sper ca ti-a placut