| Woofy a întrebat:

Vreau si eu reteta dragostei. fundita pentru cel mai frumos raspunshappy

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

Aw. ce 'frumos' suna laughing.
Dragostea nu are nicio reteta. Din punctul meu de vedere.
E cel mai frumos sentiment, care de cele mai multe ori vine fara ca tu sa te astepti.
E de neexplicat ceea ce simti cand esti indragostit.Simti ca 'esti in al 9-lea cer' ai vrea sa fi pentru totdeauna cu persoana respectiva si ai face orice sa o faci fericit/a!
Nu ti-as putea da o reteta, pentru ca nu exista asa ceva blushing. O sa vina si randul tau si vei afla ce inseamna cuvantul 'Dragoste'in adevaratul sens al cuvantului.Imi vei da dreptate, pe urma happy

8 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

O fata frumosa si desteapta, un baiat frumos si destept si ceva fermecator si iata versiunea de powerlove big grin Cred ce bine nu?

| lovenotsex a răspuns:

Nu are cuvinte si nici reteta, calumea raspuns Monique...

| WickedBoy a răspuns:

O fata pe care sa o iubesti cu adevarat si sa te iubeasca si ea tongue
Ti se pare ciudat ca zic asta? Nu toti baietii se uita doar dupa sex

| Ghost_2224 a răspuns:

Alex008, numai cei destepti si cei frumosi se pot indragosti?
ON:Nu exista asa ceva, cum a spus si Monica, iubirea vine de la sine si e cel mai frumos sentiment.

| dianna_8858 a răspuns:

Pai.
-1 pliculet de iubire
-2 lingurite de bani
-1 pahar de suparare
-adauga 1 cadou
-intre 10 si 20 de pupici
-5 imbratisari
-2 certurisad
Amesteca totul si gata:Xlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut o lecţie în franceză despre aşa ceva şi am păstrat un citat comic: "Prenez deux êtres que rien ne semble lier. Déposez un filet de sympathie et faites mariner pour que naisse un début d’amitié. Ajouter un zeste de frisson, une pincée de mystère, une cuillerée d’inattendu et faites frémir sur un fond de désir. Recouvrez d’un mélange harmonieux de tendresse, de complicité, d’amour et saupoudrez généreusement de sincérité. Servez encore chaud sur un plat en or et accompagnez d’un verre de passion. Voilà une recette infaillible pour réussir en amour!"

| pufi_9182 a răspuns:

Luati multa dragoste, incorporati-i un buchet de interese comune si un pachet mare de toleranta, adaugati putina esenta de umor, o lingura mare de incredere, o doza de mangaiere si amestecati totul.Serviti cald!