| PrintesaIngeras a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cat de tare doare la dezvirginare?

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu doare deloc daca esti isteata si pricepi cum sta treaba cu amicul parteneruluilove struck

| elasexygagica a răspuns:

Daca sti cum sta treaba cu banana o sa fie mega oklove struck

| VadTot a răspuns:

Daca Vrei te ajut eu fara sa te doara vei simti doar placere.~xperienta conteaza foarte mult~

| Prefersanu a răspuns:

Mai nu cat sa te omoare, dar doare. Ceea ce conteaza este ca baiatul sa aiba mare grija la miscari. Fara miscari bruste rapide sau puternice. Preludiul sa fie lung pentru ca tu sa fii bine lubrifiata si penisul sa patrunda usor in vagin. Dar daca zici ca ai 14 ani eu zic sa mai astepti macar 2 ani pana faci pasul asta.

| TeIubescBL a răspuns:

Bună.
Depinde de fiecare fată. Pe unele le doare foarte tare, pe unele puţin, iar pe altele mai deloc!
Nu te doare in orice caz mai tare decât la naştere.
Numai bine! :*