| xXLipHeartSweetieDudeXx a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum ie atunci cand saruti o fata sau baiat?

7 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Mai, ori fata ori baiat. ca dara nu esti pe invers.
primul saruut l`am avut la un bal si eram beat. nu`mi mai amintesc prea multe, da stiu ca analizam la sange cum isi misca fata limba. jenant... laughing
nu fii deprimat ca inca n`ai avut parte de unu. vine si randu tau...

| Izzﻵ a răspuns:

Salut :X este suberb ai niste fiori si vrei sa o mai faci. daca iti place cum saruta. daca e romantic. :X eu una cand imi sarut iubitul inchid ochii si el la fel :X

| cristina_6683 a răspuns:

Super... dar depinde si cu cine te saruti adica pentru mine prima data a fost ok iar a doua oara super. e un sentiment inexplicabil

| Babyyy a răspuns:

Este super placut happy

Simti o senzatie de... iubire :X

Si simti ca iubesti din ce in ce mai mult acea persoana happy

| xXLipHeartSweetieDudeXx explică:

Aha, ok mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai skateboarde, daca tu vei saruta o fata sau un baiat, acestia vor ramane fara dinti, sau cu buzele sparte.mai ales daca ai viteza sau esti aruncat.esti distrugator asa cu nu e bine sa saruti un baiat sau o fata.nici macar o skateboarderita.va rupeti amandoi.

| Xenaaaa a răspuns:

E placut. E incitant si vei vedea ca vei vrea din nou si din nou, dar in moduri diferite mereu.happy