| 999999 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca costa cv prima consultatie la un doctotr ginecolog

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca te duci cu trimitere de la medicul de familie, nu costa nimic. Daca te duci pur si simplu, vei plati consultatia (intre 50 si 100 de lei) si analizele necesare: testul Papanicolaou obligatoriu, analiza de secretie daca e nevoie.

| Misterious a răspuns:

Depinde 60 de lei 80 de lei daca vrei si o analiza sa-ti ia o lama ceva se ajunge la 120 150 de lei...

| spiritul a răspuns:

Bineanteles, doar nu sta sa se uite in pi(\)da moca

| RalukBrown a răspuns:

Buna. Depinde de ce consultatie. La o consultatie poti sa iti faci ecografie abdominala si multe altele.