| Eva_5612 a întrebat:

Vreau sa ma duc la ginecolog si din cate am inteles la cabinetele private nu trebuie sa mergi cu parinti daca esti minora (nu vreau sa afle mama )... As vrea sa stiu cam cat costa o consultatie?

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca iti face si ecografie, poti ajunge si la 100 de RON, depinde insa de cabinet. Oricum, se face programare in prealabil, asa ca dai un telefon si intrebi si cat e taxa de consultatie.

| nely19 a răspuns:

Stiu sigur cam m`am interest personal la mai multe cabinete, maxim 600mi, daca esti din pitesti iti zic eu unde sa te duciwinking:*