| mihaibuzatu22 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu marimea penisului in functie de varsta.
Exemplu: 13 ani=...
14 ani=! Multumesc!

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista o marime unica/standard a penisului in functie de o anumita varsta. Dimensiunea acestuia variaza foarte mult, in limite largi atat ca lungime cat si ca grosime, fiindca aceste caracteristici sunt in conformitate cu informatia genetica inscrisa in cromozomii existenti in ADN-ul fiecarui barbat. Asa cum tu poti fi mult mai mare sau mult mai mic in comparatie cu un alt baiat de varsta ta, tot la fel si dimensiunile penisurilor voastre va fi la fel de diferita. In consecinta nu se poate da o dimensiune exacta/precisa, poate doar una orientativa insa si aceasta ar fi una subiectiva si ar fi hazardata exprimarea unei anumite dimensiuni.Multa sanatate

| lpavel a răspuns:

Cum dracu poti fi atat de prost si nu ai aflat pana acum ca marimea mereu difera de la o persoana la alta?

| mihaibuzatu22 explică (pentru lpavel):

Ba omule! Ziceam de marimea partiala!

| lpavel a răspuns (pentru mihaibuzatu22):

Da asa e, zicea-i dar nu mai zi ca te faci de ras! Pana si o fata stie asta... big grin

| Oana92 a răspuns:

Nu exista o astfel de formula. Marimea penisului e stabilita genetic, iar fiecare om are un cod genetic diferit. Nu vei putea niciodata oferi un prognostic pentru inaltime, lungimea penisului sau marimea sanilor. Suntem diferiti!

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Dimensiunea trebuie sa fie cam dublul varstei, gen 13 ani 26 cm, 20 de ani 40 de cmwinking

| andrei321 a răspuns (pentru Superdumnezeuomniscient):

80 de ani, 1, 6 metri? laughing)

| jandarmu a răspuns:

Salut. Nu este o regula marimea penisului in functie de varsta. Stai linistit, daca ai 14 ani iti va mai creste pana la 18 ani. De exemplu 12 cm la 14 ani.