| Bomboane a întrebat:

Vreau si eu statusuri frumoase, de prietenie, dragoste fericirebatting eyelashes:X fuundaaa

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu sunt emo deci ascult manele

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Cel neprihănit arată prietenului său calea cea bună, dar calea celor răi îi duce în rătăcire.
Proverbe 12:26

Nu te împrieteni cu omul mânios şi nu te însoţi cu omul iute la mânie,
ca nu cumva să te deprinzi cu cărările lui şi să-ţi ajungă o cursă pentru suflet.
Proverbe 22:24-25
cum poate sta împreună lumina cu întunericul?
2 Corinteni 6:14

Iubiţi-vă unii pe alţii cu o dragoste frăţească. În cinste, fiecare să dea întâietate altuia.
Romani 12:10

Ce voiţi să vă facă vouă oamenii, faceţi-le şi voi la fel.
Luca 6:31

| aur3lya a răspuns:

Daca m-ar intreba cineva ce e fericirea as spune ca esti TU! funda?big grin

| aur3lya a răspuns:

O fata oarba era trista si nu accepta decat ca iubitul ei sa stea langa ea...intr-o zi acesta ii propune sa se casatoreasca. fata ii spune ca pana nu va vedea nu va face asta.a doua zi fata primeste donatie o pereche de oki.transplantul reuseste.iar cand l-a vazut pe iubitul ei ca este si el orb.a spus ca nu se casatoreste cu un orb. fata a plecat iar baiatul a spus:"sa ai grija de ochii mei!"