| katty_8059 a întrebat:

Vreau si eu un gagik am 13 ani hai v-am kiss

Răspuns Câştigător
| cristina a răspuns:

Cauta

21 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Langa rosii si multe legume, langa pepeni, langa cirese, langa caise, langa piersici si fel de fel de legume si fructe la piata gasesti si gagik.Incepe de la 5 lei bucata, daca cumperi mai multi evident ca e mai ieftin, te descuri tu doar esti fata mare.Noroc!happy

| Rukhsandra a răspuns:

Cine te opreste sa nu-ti faci unu

| Pho3nix a răspuns:

Vrei?! Atunci, ramai cu vrutul.

| unione a răspuns:

Stai ca vazusem unul mai devreme : http://www.tpu.ro/......rte-reist/
Casa de piatra, sa ne scrieti!

| εїз a răspuns:

Ţi se pare o întrebare concretă pentru a o adresa pe TPU?
Dacă vrei să îţi cauţi cu adevărat iubit, sau gagic, cum vrei tu s-o iei, sunt destule site. uri, ca de exemplu matrimoniale.ro
www.bascalie.ro
www.kissid.ro Şi multe altele, apropo, înainte să pui o întrebare, gândeşte-o, se observă ca ai 13 ani, la 13 ani citeam, tu stai pe internet?
Pune mâna pe carte, lasă gagici.
Pa, pa.

| CristinaElena96 a răspuns:

La 13 ani pfoai e vremea sa ai si gagik
ti se pare ca asta e site pentru matrimonialeyawn?

| Urzică a răspuns:

Si eu am 13 da macar stiu sa scriu happy. Mai bine invata si dupa aia "gagik".

| Andreea_7493 a răspuns:

rolling on the floor Doamne in ce hal au ajuns copiii din ziua de azistraight face. Nu e site de matrimoniale

| Micheline a răspuns:

Ti-l prezint pe "Domnul Carte"straight face. Ar trebui sa fie prietenul ideal al varstei tale.

| madycumada a răspuns:

Deci in primult rand acesta nu este un site de matrimoniale
2. nici nu stii sa scrii fata draga
3. deschide si tu o carte daca stii ce e aia
4. si la ce iti trece ''gagik''?
Doamneeee! Nu iti spun sa nu ai prieten dar dupa aia sa nu te plangi ca nu ai din ce sa traiesti ca nu o sa te intretina toata viata parintii.

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Bai fata mai taci ca mai dat gata. si eu am 13 ani si din cate am vazut din toate intrebarile tale am dedus un comportament de tarfulita care cauta... esti premianta? bravo tie dar nu prea cred. si eu am trecut printr-o perioada cand mi-ar fi placut si nimic mai mult sa am un prieten si e normal. dar faza e ca tu mai si intrebi cum se saruta french ca nu stii si cum ne-am simtit cand ne-a venit menstruatia. serios acum tu vrei sa ajungi sa termini a 8 a macar?

| Smile_5509 a răspuns:

rolling eyes
Si eu am 13 ani si am nu am prieten momentanlaughingSi nu caut ca disperata.O sa ai prieten cand o sa iti placa de cineva sau si lui de tine.intelegi tuwinking
Tot ce gasesti intreband asta sunt tipi care vor prostituate.Si nu asta vrei, nu?raised eyebrows

| chupachups1234 a răspuns:

Nu mai putem noi ca esti premianta. Eu vad ca esti proasta. Da proasta nu asa oleaca.

| Ancestralsoul a răspuns:

Pune mana pe carte mai fatuca lasa iubitii, invata sa scrii si sa citesti, invata ceva pentru viitorul tau, ca "gajic"gasesti repede si ramai cu buza umflata pentru toata viata poate.

| GaByTzU_5045 a răspuns:

Pai ma ofer eu faraegal_suntnumber_one@yahoo.com, da add!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 16 ani, nu am prietena si tu la 13 ani vrei gagik?
Invata fato.

| katty_8059 explică:

Auziti sunt premianta si parintii ma lasa asa ca ciocu mik ca asa scriu eu cu ''ca''

| ciprianos a răspuns:

Vai cata rautate, lasa-ti fata sa-si facahee hee am un prieten are 24 de ani si are "iubita" de aceeasi varsta cu d`soara laughing
Probabil si-a dorit una virgina hmm, cine stie poate are noroc!
Chiar si Romania este o tara libera!

| Michelleexds a răspuns:

E site de matrimoniale cumva?
laughing

| fflorinelvlad a răspuns:

Si cateaua mea e interesata

| scrapyyy a răspuns:

Stai asa sa mai citesc o data!laughing...iti trebuie "gagik"? mno lasa-l in paceoh go on iti spun eu ca n-ai nevoie de asa ceva esti prea mica.happysau daca vrei tu "gagik'' si insisti cauta tu pe google site-uri de matrimoniale si gasesti...credtonguelaughing

acum ti-am dat un sfat, tu nu trebuie sa il iei ca atare!
papa!