| girlsad a întrebat:

Vreau si eu un sfat.sunt indragostita de un baita. dar acista de felul lui e cam vagabon. cu toate asta eu il iubesc si ma gandesc tot timpu la el. dar el nu are nici o trebuie cu mine. nu stiu ce sa fac sa il scot din minte? cel mai bun rasp fund. promit

8 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Draga girlsad, in primul rand daca e bagabont ce nu va puteti iubii? sau pe tine te intereseaza ce vorbesc vecinii ori prietenii? happy, cat despre "el nu are nici o treaba cu mine" pai dc? adica macar ati avut vre'o conversatie? in gasca sau ma rog ...altceva? incearca sa ii atragi atentia sau nu stiu, incearca sa afli id de mess si vorbesti cu el pe mess daca ti se pare greu sa vorbiti face to face, de scos din minte de ce? ca e foarte greu de cucerit? sau nu are nici o treaba cu tine? probabil nici nu prea ai incercat de'oarece el este "BAGABONT", asa ca straduiestete putin daca chiar ti la el si vrei sa fii cu el, incercare altfel vei pierde maine-poimaine il ia altu care pentru ea nu conteaza ca'i bagabontwinking

| Făgăraş a răspuns:

Draga girlsad! daca el nu tine la tine nu are rost pentru nimic in lume sa il iubesti deoarece vei suferi si vei pierde alti baieti cu care poate vei putea sa ai o relatie frumoasa! incearca sa vorbesti cu alt baiat sau sa faci alta activitate care sa nu aiba nimic ijn comun cu baiatul de care tie iti place! daca ai putea sa il eviti un timp pana il uiti ca sa nu se recivideze amintirea lui in mintea ta! succes si sa schimbi numele in girlhappy!

| kidboo a răspuns:

Stiu eu care e solutia.invata sa scriiwinking

| Mirruna a răspuns:

Buna. parerea mea e sa incerci sa-l eviti si sa nu vrei sa mai ai nici o treaba cu el si nu pentru. ca vor vorbii vecinii, prietenii, colegii, ci pentru. ca e posibil sa cazi in "prapastie". E posibil sa ti se para normal sa fii vagabondtzel, asa cum spui tu, si sa ajungi si tu in acest anturaj si atunci va fi ceva mai greu sa revii pe drumu` cel bun. Daca tu consideri ca esti puternica si nu crezi ca ai putea fi vreodata "prostita" ( e un civ. urat dar nu gasesc altu`)sa ajungi ca el incearca. Incercarea moarte n-are! Dar, ai grija. Baieti o sa gasesti cu miile, deci nu rezuma lumea doar la un singur baiat. ai grija de tine :*. sa ne spui si noua ce ai facut happy. P. S: Cati ani ai?

| ChristineW a răspuns:

Mrg, sa zicem ca ( partial ) am trecut si eu prin asta. Ubitul meu fumeaza din a5-a ( suntem imp de un 1, acu suntem a6-a ).
Nu il scoate din minte, intreaba-l daca vrea sa fie cu tine. Asa mai cu tupeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema ca tinestraight faceeu ti asi zice sa-l uiti... daca poti ar fi ai binewinking

| ZoRzOnElE a răspuns:

Pentru binele tau ar fi mai bine sa uiti orice amintire ce te leaga de el parerea mea daca nu il uiti vei suferi mai mult.winking

| ZoRzOnElE a răspuns:

Pentru binele tau ar fi mai bine sa uiti orice amintire ce te leaga de el parerea mea daca nu il uiti vei suferi mai mult.winking