| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un status de genu trec peste, nu mai reprezinti nimic pentru mine sau nu te mai considera asa speciala

Răspuns Câştigător
| aBunchOfSmiles a răspuns:

1.Nu mai conteaza ce a fost, nu mai conteaza cine esti, viata merge inainte!
2.Nu vreau si nu pot sa-mi mai aduc aminte de tine, totul merge in alta directie de acum inainte!
3.Am rupt pozele cu tine, nu ma mai intereseaza!
4.Luminita s-a stins si nu vreau sa se mai aprinda, vreau sa incerc altundeva!

5.Ai plecat, dar nu-mi pasa, eu sunt singura persoana de care ma intereseaza acum!

1 răspuns:
| princess_9789 a răspuns:

I can have another you by tomorrow
So don't you ever for a second get to thinking that You're irreplaceable.
Asta imi place cel mai mult.Inseamna.Cred ca intelegi ce inseamna.
Are o tenta de ironie, si pe mine m-ar enerva.
happy
dar asta e viata mea, este si buna si rea, dar e mai buna fara tine in ea
si toti prietenii imi spun, mai bine sa imi vad de drum, sa nu privesc deloc in urma mea
de la capat o iau
dar acum stiu ce vreau!

poti sa pierzi in viata tot,
nu imi pasa, ma ridic la loc
si poti sa imi iei ce vrei
cand am langa mine toti prietenii mei
si ce?!

astea lefoloseam si eu candva:X
succes

fundita?happy