PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Vreti sa va fie bine, sau si mai bine?!? Nu uitati de igiena si Protectie!

http://femina.rol.ro/......73547.html

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Bun articol! Bravo!
Mai adaug ceva să citească copii, și anume legat de preludiu.
http://www.sexgen.ro/cuplu/de-ce-avem-nevoie-de-preludiu-10534794

| PrintesaGumitaa a răspuns:

And? dai fundita ceva?

| Azµre a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Scumpo, tu faci parte din comunitate, noi aici nu cerem funde! Noi ori punem întrebări cărora așteptăm un răspuns, fie ajutăm alți membrii ai comunității.
Repet, nu mai cere fundă!

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Azµre):

Scuzele mele, esti constient ca glumeam, nu?straight face

| Azµre a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

happy Bine bine, n-am nimic cu tine happy PsihoSex nu pune întrebări, el dă materiale câtre useri să învețe din ele, ca să numai pună întrebări stupide pe site happy

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Azµre):

Aaa,oktongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mulţumim pentru informaţii!
Foarte folositor articolul!
Te pup!