| Swallow a întrebat:

WHi? WHi? WHi cind vorbeste in skype sau mess cu mine pune diverse emoticoane love struck big hug :* dar inr ealitate se face ca nu ma stie si mereu merge de brat cu o c*rva rolling eyes confused X-(?! In internet mereu imi scrie ma intreaba ceva, vorbeste mult cu mine, insa in realitate e cu totul altceva confused Lamuriti`ma si pe mine cineva De ce e asa?!

7 răspunsuri:
| Swallow explică:

Sorry* eu am scris "wHi" in engleza "de ce" dar nu stiu de ce TPU a stricat totul confused

| EuCareNuAmNicioTreabaCuElaSauEva a răspuns:

Orri are cineva ID-ul lui, ori vorba lui speeder96, vrea sa te faca geloasa

| dyenyka a răspuns:

Eu cred ca face misto de tine.

| Swallow explică (pentru dyenyka):

Si de ce asa concluzie? confused

| dyenyka a răspuns (pentru Swallow):

Pentru ca stiu destui baieti care fac asa.

| Anonymus314 a răspuns:

Poate ii e rusine si cred ca incearca sa te faca geloasa ca sa dai un anumit start relatiei

na, asta e parerea mea, poate ca nu e asa dar e bine sa incerci sa dai un "impuls".

| ValeriaL a răspuns:

Eu in locul tau las intreba in skype de ce asa se comporta. si poate o sa-si schimbe comportamentul.happy