| blackk a întrebat:

Ziceti`mi si mie niste moduri de masturbare

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

De ce nu te inspiri din site-urile porno?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceark o femeie mai bine lasa-ti virginitatea in urma. e greu sa treci peste masturbare laughing) mai omule in sekolul care treim u iti kauti moduri noi de masturbare in loc de o partenera noua. ce face netu ata din oameni. ii face sklavi si ii pune in inkapacitatea de a komunik app kati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google it-.-"...cva gen"tehnici d masturbare"

| Antaury97 a răspuns:

Iei o bucata intreaga de parizer, i tai coltzul, il infigi intr-o chestie din aia de la cariferele vechi sau scobesticu kutitul incat sa aiba forma de piz. si daii, dai, dai frate

spor big grin funda

| liviustefan89 a răspuns:

Mai lasa dracul filmele pornolaughing si cauta macar o curva sa te sature aiarolling on the floor. sa umplut TPU-ul de labagiirolling on the floor