| intrebaritpu1056 a întrebat:

Va rog spuneti-mi moduri de masturbare pentru baieti repede si clar

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De laba japoneză ai auzit? E foarte repede.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Papusa de silicon

| Werrich a răspuns:

Mie imi place "Ciocanelul", e revolutionar, se ia un ciocanel si se loveste penisul pana la ejaculare.

| Cineva797406016386 a răspuns (pentru Werrich):

Poate ejaculări cu sânge laughing
Dar cum ar fi să creadă și să înceapă să se lovească cu un ciocan

| SladeFTW a răspuns (pentru Cineva797406016386):

Poti sa imi dai mie insta sa ma inveti si pe mine putin?

| Cineva797406016386 a răspuns (pentru SladeFTW):

Nu

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Nu stiu cati ani ai, dar daca intrebari de modalitati de masturbare presupun ca nu ai mai mult de 13-14 ani.
Masturbarea la barbati se produce prin frecarea glandului cu o mana cand acesta se erecteaza si in cele din urma, ejaculezi.
O alta modalitate de masturbare, care poate da anumite rezultate e frecarea zonei pubiene, a pelvisului, de o perna, finut, pana cand ti se erecteaza penisul si ejaculezi. Asta e o modalitate mai soft si e folosita si de fete.
Succes! Placeri maxime

| Epibepi a răspuns:

Ai insta? Dă-mi mesaj privat cu contul tău și te învăț eu câteva moduri