| PtIntrebariAnonime a întrebat:

Ziceti va rog subiecte de discutat la o intalnire, ca suntem ambii tacutistraight face si ne cam plictisim repedestraight face [fundita]

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Discuta si tu despre zodiac, despre constelatie, despre ocean, despre ce vrea muschiu tau. Poti chiar sa deschizi subiecte delea perverse poate ii atragi atentia.Mai bine nuwinking.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Poi.
Cum ar fi "SEXUL". desi nu e un subiect bun, dar e interesant.
Masinile.Preferatele baietiilor decat fetele.BMW,lamburghiny[ceva de genu'].
Stiluri. EMO, rock chestii din astea.tongue
Genuri de muzica.
Coafuri
Locuri preferate
Animalul preferat
Ce'i place sa faca in timpul liber.
etc.
:}
Bafta,

Ash.

| So Good a răspuns:

Pai sa vedem... ca sa fie o intalnire activa asa cum doresti u incarca sa vorbiti subiecte care va sunt preferate (exp: I plac masinile deschiide un subiect cu asta) sau ducetiva intr-un loc special care sa va deschida imaginatia si creativa subiecte personale happy mult succes
Asa ca sunt iti vand un pont: sa nu fi prea vorbareatawinking devine stresant sau fii dar nu vorbi mult si prost ok happy

| arinadrosu a răspuns:

Daca nu aveti despre ce dicuta si va plictisiti inseamna ca nu va potriviti