| anonim_4396 a întrebat:

Am prietena si nu stiu ce subiecte sa discut cu ea... ziceti-mi si mie cateva domenii, ceva, orice ca ne cam plictisimlaughing

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da-i cartile tale favorite si, dupa ce le citeste, discutati-le. Faceti la fel cu cartile ei favorite.

| Pho3nix a răspuns:

In general subiectele vin de la sine.
Puteti vorbi despre muzica, filme, ....etc.

| viatadecacatt a răspuns:

Mai povestiti-va ce ati facut fiecare toata ziua, unde vreti sa mergeti(in cazul in care va plimbati prin oras), faceti glume, mai discutati si despre lucruri mai intimeblushing(ce sa faceti.whistling ce nu.) saruturi, imbratisari.etchappy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Povestiti lucruri haioase...despre muzica, filme, bancuri, scoala, baieti blushingbig grin

| cristina_3322 a răspuns:

O poti intreba despre cealalta relatie.sa vezi cum a fost.si ce faceau... dar daca o deranjeaza.nu`i nimic... du`o si tu prin alte locuri noi... un cinematograf...nu e neaparat sa vorbiti incontinuu`... si eu ma plictiseam cu prietenu` meu... dar e alta chestie dansu` era un tip plictisitor de firea luilaughing... du`o in locuri noi...in care nu ati mai fost. apoi dupa ce pleaca acasa o intrebi ce parere a avut... daca i-a placut... daca mai merge si alta data...

| miha<3 a răspuns:

Hei! sunt multe subiecte de discutat puteti vorbi despre scoala, ei bine poate ca e plictisitorlaughing, despre voi despre relatie despre parerea ei despre ceilalti din clasa si apoi vine rindul ei la intrebari e super usor sa gasesti subiectebig grinnoroc
xoxo
crissu:*

| denisa0906 a răspuns:

Puneti`va in situatia in care voi ati fi foarte rau certatewinking cu asta vroiam sa zic... ca daca te plictisesti nu trebuie sa gasesti ceva de discutat sau poate da in unele cazuri...bine ca va plictisiti nu altceva!