| bdn23 a întrebat:

Zicetzimi si mie va rog, sunt baiat si cam la cati ani, va trebui sa intretin relatii sexuale. Va rog fara raspunsuri stupide. Dau Votwinking

Răspuns Câştigător
| HardcoreMuffin a răspuns:

Nu exista o varsta exacta...Adica nu poti incepe nici de la 11 ani.Dar lucrul asta il faci cand simti, cu persoana potrivita.Nu e ceva programabil

4 răspunsuri:
| Christal a răspuns:

Pai.o sa intretii relati sexuale cand o sa simti nevoiahappy conteaza foarte mult cu cine faci asta nu cand.si bineinteles sa ai o relatie serioasa si de durata asta e tot ceea ce conteaza.cand o sa gasesti fata potrivita o sa vina acest lucru instinctiv

| John_7502 a răspuns:

Exact ceea ce a spus "HardcoreMuffin" Dar corect ar fi la 18 ani cand esti major pentru baieti nu este prea mare problema dar la fete iti dai seama si singur succes!

| Machiavelli_3716 a răspuns:

Varsta preferabila ar fi aceea cand reusesti sa iti dai seama la ce riscuri te poti supune si la eventualele responsabilitati.A face sex nu inseamna doar un "frecus". Automat nu poti incepe la 11 ani oricat de geniu ai fi insa nici prea tarziu.
Bafta si documenteaza-te mult, foarte mult!

| gabi_8425 a răspuns:

Uite viata ''sexuala'' artrebuii sa o incepi si tu ca altii pe le 18, 19 ani.uni o fac de la 15 nu te sfatui.