| ~_~fericire.in.rate~_~ a întrebat:

Zilele astea am avut contact cu mai multe persoane, iesind mai des...Astazi aflu ca tipul cu care am facut sex are de fapt varsta dublu cat a mea, el spunandu-mi ca are cu vreo 5 ani mai putin decat cea reala.Astazi am vb cu el sa ne vdm, de fapt sa mi-o traga si pana la urma situatia a facut sa nu imi mai vad cu el.Cand am aflat am ramas surprinsa, nici nu stiu daca regret sau ma bucur ca am facut-o cu el... Ce fel ati reactiona voi?

9 răspunsuri:
| princess_9789 a răspuns:

Tare mandra trebuie sa fii de tine! Felicitari, macar foloseste prezervativul sa nu imbolnavesti pe nimeni! Bafta la trashappy

| Ea12345 a răspuns:

Daca as fi in locul tau, mi'as da seama cat sunt de proasta.

| Phutui a răspuns:

Cu tot respectu ai recunoscut ca esti curvalaughing)

| 4ever_5725 a răspuns:

Pai pentru minciuna asta las reclama daca las iubi putin ca vrea sa ma lase balta dupa ce am facut-o cu el...pentru ca de asta te-a lasat el ca te ******si sa nul reclami... da mandra de tine nu poti fi ca ai facut-o cu unu care nu stiai nimic despre el acum nu toti gandim la fel si nu te putem judeca. tu stii ce faci cu viata ta.bafta

| Crina_8634 a răspuns:

Treci la varsta a3a

| ElySiKazy a răspuns:

De acord cu wicked... fara partea cu respectul laughinglaughing

| ElySiKazy a răspuns:

Anomnim, nu o judec dar imi place sa imi bat joc de c... smug laughing oricum toti isi bat joc de ele cu exceptia familiei oh go on asa merita sa fie tratate.ca ce sunt tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar nu mai zice la nimenilaughing)

doamne... ii cam rusinos faza cu :"am avut contact cu mai multe prsoane""

treaba ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce o judecati?