| spad3r a întrebat:

Ziua celei mai bune prietene, sai uram cu toti la multi ani eu o iubesc si as vrea sa-i fac un fel de cadou... asa ca cea mai frumoasa urare funda ( fara jigniri plz )

2 răspunsuri:
| Chimilica a răspuns:

Salutari!
La multi ani prietenei tale. Sa aveti multi ani de prietenie.
Sa aiba parte de ce isi doreste, sa fie fericita, iubita, sa aiba parte de bani si de tot ce este mai bun pe lumea aceasta.
Respectata sa fie pentru ca merita daca are un prieten ca tine. T e apreciez pentru tot ce faci pentru prietena ta cea mai buna. Esti tare rau! Pa-pa :*

| spad3r explică:

Multe rari va rooog big grin dulce ca o savarina big grin