| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Ce cadou sa ii fac celei mai bune prietene de ziua ei? As vrea cat mai multe idei (face 14 ani ). Funda :*!

Răspuns Câştigător
| Katoteshika a răspuns:

La varsta asta ar merge si o jucarioara de plus. Daca sunteti prieteni buni, din copilarie, merge si ceva personalizat cu o fotografie de-a voastra. Daca e mai cocheta ii poti darui o bijuterie fantezie, ori din argint. Intra in magazine gen Desideea sau King Art si vei gasi ceva frumos, cu siguranta sau O bluza, niste pantaloni, ceva facut de tine.Gasesti detalii aicihttp://www.ideicadou.ro/prieteni.php

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd explică (pentru Katoteshika):

Multumesc pentru saitul acela cu idei de cadouri, m-a ajutat sa ma hotarasc.

| Katoteshika a răspuns (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Cu placere...
ma bucur ca am putut sa te ajut:*

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Rama cu poza voastra, lantisor sau cercei de argint, o pernita decorativa, carti, jucarie de plus, o agenda frumoasa, parfum.

| geosto a răspuns:

Acuma depinde si de bugetul pe care il ai! Un lantisor de argint cu un medalion, sau un inel! Dar sa stii ca nu conteaza ce ii faci cadou! Conteaza ce ii daruiesti din inima!