| anonim_4396 a întrebat:

10 afectiuni care modifica secretia vaginala
http://www.healthy.ro/......inala.html
Va foloseste?

Răspuns Câştigător
| ellene a răspuns:

Da, mersi. E bine de stiut.

13 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Este interesant, multumim!

| Cryssy a răspuns:

Interesant...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie... categoric nu-mi foloseste big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mulțumesc, ești o drăguță.
Este valabil și pentru bărbați și ei trebuie să cunoască starea de sănătate a partenerei că doar se bucură împreună!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@legiutoarea, desigur, dar majoritatea nu se cunosc pe ei, am avut o intrebare "daca barbatii ai ovare " raspunsuri cu tremurat de taste, 20% nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetelor, fetelor, nu fiti aspre, fie-va mila laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, vom avea mila doar daca ne spui cate ovare ai tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@furni, eu cred ca inca mai numara! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numaratul asta imi aminteste de un banc. Dar nu se poate spune pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff, ce sa numar mai, ca eu am fabrica de voinici. Voi aveti fabrica de bibilici. Si vonicii mei vin sa cucereasca o bibilica de la voi. Al mai voinic dintre voinici, inhata pe bibilic si iese un bebe mic rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, pariu ca daca incerci cu mine nu iese niciun bebe? Vezi ce se intampla daca te bazezi doar pe teorii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, stiu. Dar si teoria are un caracter generalist-orientativ.