| Miki_2661 a întrebat:

A dat cineva teza la romana? Ce subiecte v-a dat? big grin

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Am dat teza si suntem 31 in clasa si am dat pe numere si mie mi-a picat subiectul mai greu I don't want to see. Nu e corect pentru ca ceilalti au avut un text de ion pillat "iarna" si noi unul de nichita stanescu I don't want to see "noi" si de ex 2 cerinta care au avut acelasi punctaj: la ei se cerea sa zica despre ce anotimp e vorba (cand titlul era iarna) si la subiectul meu sa zicem la ce se refera pron "noi" (se referea la poporul romanI don't want to see) Pur si simplu la noi subiectul a fost mult mai greu si cred ca iau 8. 70 sad

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Se scrie:v-a dat.

| Jadis a răspuns:

Bine ca pui intrebarea da nici nu stim in ce clasa esti. Cum adica ce subiecte ne-a dat? Asta nu e nu stiu ce teza nationala ca sa fie toate subiectele la fel. Toti profii dau diferit, la fiecare clasa. Oricum inainte de teza cu o saptamana trebuie sa va dea recapitulare pentru teza si apoi sa faci exercitii asemanatoare cu alea de la lucrare. De ce ne mai intrebi pe noi? E clar ca o sa-ti dea din ce ai facut pana acum.

@Crisszuu ce fain de tine big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| OfficialFallingStar a răspuns:

Salut! Miki, nu putem sa iti spunem deoarece nu stim ce clasa esti. Daca ne spui clasa, ar fi excelent! :*

Pa, pa!

| Crisszuu a răspuns:

Nuuu am dat. o ink.:X
O dam dp vacantabig grin

| Crisszuu a răspuns:

Fain p naibaa.laughing
K saptamana asta am dat. o si eu.
ca asa s. a trezit dirigalaughing

| Digital112 a răspuns:

Am dat eu

| Miki_2661 explică:

Scuzati-ma, sunt clasa a 8a si as vrea sa stiu daca ati avut poezie sau altceva :*.

| alexandrum a răspuns:

In ce clasa esti? Eu in a 10-a primesc din Harap-Alb sau La tiganci. happy

| danyalexa a răspuns:

Pai depinde in ce cls...ca tu poti sa fii in clasa a 7a si eu in a 11 straight face