| eastmaster a întrebat:

A fost sau e cineva la Sincai in Cluj? Mate info bilingv? Cum e? cum sunt profesorii, colegii scoala si viata in general? cine crede ca ma poate ajuta : vlad_coman_18

4 răspunsuri:
| Maria46854213 a răspuns:

Heylaughingeu sunt in sincai.big grinam trecut acum pe a 8 a. tu? vad ca ii veche intrebarea dar poate te mai uiti pe la ea

| Larisa005 a răspuns:

Deci, sincaiu e oribil x_x
nu poti face nimic, si sincer, dupa parerea mea nu toti profesori sunt asa de buni pe cat se spune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... sa vedem profesori din clalsa a opta sunt destul de rai mai sunt

| eastmaster explică:

@Lore da-mi id tau de mess te rog sa vorbim mai detaliatwinking