| Russenart a întrebat:

Acum cu sezonul acordării burselor de merit, colegul meu nu a luat bursă, eu am luat clasându-mă chiar în fața lui. Are rost să facă o contestație sau să aștepte redistribuirea? Bursele sunt provizorii momentan. ULB Sibiu Drept

3 răspunsuri:
| Russenart explică:

Cum bre profesorii acordă bursele? Ei fac parte și din comisia de burse? El îndeplinește condițiile minime, are nota cerută pentru bursă și e integralist.

| Russenart explică:

Legea GDPR îți spune ceva? hai las-o baltă, că ești off topic.

| Teolino321 a răspuns:

Părerea mea este că tu ar trebui să faci contestație ca să iei banii la fraieri